FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi do nich.

Tak, założenie konta jest w pełni bezpłatne. Nie pobieramy żadnych płatności za korzystanie z portalu Alimaniacy.pl.
Dodawanie i przeglądanie produktów dodanych przez innych użytkowników oraz inne funkcjonalności portalu są w pełni bezpłatne.

Brak konta pozwala Ci wyłącznie na przeglądanie produktów, które dodali zarejestrowani Alimaniacy.
Rejestracja (które jest w pełni darmowa) pozwala Ci otrzymać własny panel Alimaniaka - dzięki któremu możesz dodawać zdjęcia swoich produktów, które zostały zakupione na AliExpress. Dodatkowo rejestracja pozwala Ci na dodanie do obserwowanych innych Alimaniaków oraz produktów, które później możesz śledzić w swoim panelu. Zarejestrowany AliManiak uzyskuje również indywidualny link do swojego profilu, dzięki któremu może dzielić się swoimi zakupami ze znajomymi.

Portal Alimaniacy.pl zrzesza w jednym miejscu wszystkich fanów zakupów na portalu AliExpress. Alimaniak rejestrując się może dzielić się swoimi zakupami z innymi użytkownikami polecjąc im produkty, które zamówił na portalu ALiExpress i jest z tego zakupu zadowolony. Rejestracja i korzystanie z portalu są w pełni darmowe. Więc drodzy Alimaniacy, rejestrujcie się i pokażcie produkty, które kupiliście na AliExpress i jesteście z nich zadowoleni.

Aktualnie możliwe jest dodawanie wyłącznie produktów z 6 kategorii (tj. moda damska, moda męska, biżuteria, zegarki, kosmetyka, buty). Nasi programiści już pracują nad dodaniem pozostałych kategorii :)
Aby dodać produkt, wystarczy po udanej rejestracji zalogować się do panelu Alimaniaka, wybrać zakładkę "Dodaj produkt". Uzupełnij poprawnie zawarte w formularzu pola i wyślij go. To wszystko, jest to proste i szybkie.

Nie ma żadnych limitów. Czym więcej tym lepiej, pomożesz dzięki temu dokonać udanych, trafnych i sprawdzonych zakupów innym Alimaniakom.

Zdjęcia powinny być wyraźne i najlepiej, aby były robione na jakiejś osobie, najlepiej na Alimaniaku do którego należy konto. Wtedy pozostali Alimaniacy będą widzieli czy produkt prezentuje się tak samo jak na modelach na AliExpress.

Dopiero wystartowaliśmy (tj. czerwiec 2020r.). Do portalu Alimaniacy.pl w przyszłości dołączą następujące funkcjonalności:

- możliwość oceny produktu przez innych Alimaniaków.
- ranking Alimaniaków (czym więcej sprawdzonych produktów dodasz tym jesteś wyżej w rankingu).
- system wiadomości (będziesz mógł zapytać innego Alimaniaka o szczegóły danego produktu).
- i oczywiście dodamy pozostałe kategorie z AliExpress, aby Alimaniacy mogli dzielić się jak największą liczbą sprawdzonych produktów zakupionych na AliExpress.
Ps. Już wkrótce na Alimaniacy.pl pojawi się kategoria z wyposażenia wnętrz :)